Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Scotland

İskoçya Satılık Emlak

İskoç mülk piyasasına, Birleşik Krallık ekonomisinin beklenenden biraz daha iyi performans göstermesi ve çok düşük faiz oranları ile yardım etmesi sağlanmıştır.

Edinburgh'da konut piyasası çok güçlü. Edinburgh'da emlak piyasası şüphesiz bir şekilde artmıştır, çünkü Edinburgh'un etkileri dışa doğru dalgalanmıştır.

İskoçya'da satılık mülkler çok garip ve tuhaf: bazı emlakçılar bir ada, Little Ross, çok düşük bir fiyat için bir yazlık satmak başardı ve Chesterhill Castle üç kat daha büyük bir fiyat ödedi.

Glasgow pazarı çok dinamiktir ve envanter sıkıntısı, West End ve Giffnock, Bearsden ve Newton Mearns gibi zengin banliyöler de dahil olmak üzere, Glasgow'un en popüler bölgelerinde yaygın olarak sunulan birden fazla teklifle fiyatları artırmaktadır.

2017 sonunda ortalama satış fiyatı 2016 yılına göre% 4.8 artışla 125.000 lira oldu.

İskoçya'da satılık mülk satın almak isteyenlerin çoğu, yerel İskoçlar ve ABD, Avrupa veya Orta Doğu'da çalıştıktan sonra eve dönmek istiyorlar. Diğer yabancı alıcılar arasında Amerikalı ve Avrupalılar bulunur.

Avrupalı ​​alıcılar, özellikle İskandinavya'dan gelenler, İskoçya'da satılık spor özelliklerinden etkileniyor çünkü bu ülke binlerce çekim, avcılık ve balıkçılık için dönüm sunuyor.

 •  
  İskoçya'ya taşınıyorum. Expatriate ve İskoçya'da yaşamak

      İskoçya şüphesiz ki dünyadaki en "büyülü" topraklardan biridir. Harika sinema başyapıtlarına konu olan bir gelenekle (James Bond ya da Harry Potter'dan bahsetmediği gibi) geçerli bir alternatif olabilir. Ne için? Sıfırdan başlamak için. Gerçekten de İskoçya'ya yatırım yapmak, birçok insanı ...

 •  
  İskoçya'ya taşınmak: en güzel ve en avantajlı üç şehir

  İskoçya'nın, bir zamanlar hala bu özerkliğe sahip olan tartışmasız bir güç krallığı olan, fantastik bir tarih açısından zengin bir ülke olduğu iyi bilinmektedir. Birçok yatırımcı her yıl bu topraklara dökülmeye karar verir ve İskoçya'da mülk satın almaya çalışır. Ama bu millet için gereken her şeyi ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 26683

Satilik Diğer (Ticari), Scotland, Glasgow, Glasgow, airport

241,205.34TRY
Satilik
Diğer (Ticari)

13 m²
HOMESFORYOU otopark büyük havaalanına yakın bölgede ve otomotiv endüstrisi ile size sunar. Nispeten düşük fiyat ile OTOPARK 3. ÜÇÜNCÜ TARAF SATIŞ TOP...
Cod. 18384

Satilik Diğer (Konut), Scotland, Dundee, Tayside, 8 Castle Street

1,507,533.37TRY
Satilik
Diğer (Konut)

68 m²
Bu arzu edilen bir yenilenmiş 2 yatak odası + Dundee Şehir Merkezi kalbinde düz Lounge, tamamen mobilyalı olup ve Gaz yatırım amaçlı idealdir, Isıtmal...
Cod. 13263

Satilik İnşa Edilebilir Arsa, Scotland, Aberdeenshire, Aberdeen, Aberdeen

6,207,540.00TRY
Satilik
İnşa Edilebilir Arsa

2700 m²
Satılmış Güneş
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Tercihler

  Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

  şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB